fbpx

Uwielbienie na modlitwie osobistej i grupowej

Warsztaty Modlitwy Uwielbienia

poziom: poziom 1
(dla rozpoczynających formację)
czas trwania: 9 spotkań po 3,5 godziny

Czego się nauczysz

 • Modlitwy psalmami
 • pracy ze Słowem Bożym
 • Osobistego wewnętrznego uwielbienia w ciszy.
 • Osadzania modlitwy na Słowie Bożym
 • Swobodnego tworzenia modlitwy spontanicznej.
 • Tworzenia programów/konspektów modlitwy uwielbienia
 • Planowanie i prowadzenia adoracji i modlitwy uwielbienia w kościele, parafii, itd.
 • Duchowe znaczenie muzyki w Kościele.

Opis kierunku

Pragniesz podniesienia jakości modlitwy prowadzonej w kościołach i wspólnotach? Widzisz potrzebę zmiany we własnej grupie spotykającej się na modlitwie, a nie potrafisz się za to zabrać? Nie wiesz od czego zacząć, by zainspirować animujących śpiew do nowych rozwiązań? Może pragniesz by bardziej modlić się pieśniami, a nie je tylko je wykonywać? Warsztaty Uwielbienia są dla Ciebie! Te zajęcia pomogą Ci w uświadomieniu sobie prawdy, że to właśnie Ty jesteś głównym ogniwem w procesie przebudzenia własnej wspólnoty pod względem uwielbienia! Możesz stanowić zaczyn, który przemieni oblicze Waszej modlitwy w parafii. Możesz mieć realny wpływ na prowadzenie modlitwy. Podczas zajęć zobaczysz jak może wyglądać wspólne spotkanie modlitewne i poznasz konkretne narzędzia, które będą pomocą w zaprowadzeniu zmian. W efekcie Twoja osobista i wasza wspólnotowa modlitwa stanie się bardziej spontaniczna i zakorzeniona w Słowie Bożym. Ponad to poznasz nowe pieśni, którymi modli się obecnie Kościół w Polsce i za granicą oraz wejdziesz w głębię uwielbienia Pana Boga w ciszy. To wszystko przewiduje program warsztatów. Przemiana modlitwy jest możliwa, ona zaczyna się właśnie od każdego z nas, czyli również od Ciebie!

Formuła formacji

Formacja odbywa się przez cykl 9 comiesięcznych spotkań oraz pracy własnej z podręcznikiem w czasie między spotkaniami. Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny.

Program zajeć

Spotkanie I - Uwielbienie
 1. Wiedza ogólna nt. „Czym jest modlitwa uwielbienia”?
 2. Nauka modlitwy Psalmami.
 3. Warszat: Doświadczenie wspólnej modlitwy.

Jak/gdzie mogę uczestniczyć?

Warsztaty Modlitwy Uwielbienia są prowadzone
 • stacjonarnie w Warszawie
  na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej
  Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa oraz zapisami na stronie formacji warszawskiej ...czytaj więcej
 • ONLINE
  możesz dołączyć do amerykańskiej polonii. ...czytaj więcej

Poznaj prowadzącego zajęcia

Zajęcia prowadzi
Jakub Bartkowiak

Muzyk, lider uwielbienia i ewangelizator. Pochodzi z Rakoniewic, woj. wielkopolskie. Od kilku lat współpracuje z Fundacją SMS z Nieba w Koszalinie oraz prowadzi Warsztaty Uwielbienia w ramach Akademii Rozwoju Talentów. Pełni również funkcję animatora muzycznego w ekipie misyjnej ks. Rafała Jarosiewicza. Posługuje w wielu parafiach i wspólnotach, zwłaszcza charyzmatycznych. Głosi Dobrą Nowinę, przeprowadza warsztaty uwielbienia, szkolenia muzyczne oraz różne rekolekcje i spotkania modlitewne. Świadczy o Bogu w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Prowadzi swój kanał na YouTube „Jakub Bartkowiak", gdzie w formie filmików ewangelizacyjnych dzieli się Słowem Bożym oraz muzyką uwielbienia. Jego głównym zadaniem jest inspirowanie innych ludzi do modlitwy oraz dzielenie się swoim doświadczeniem prowadzenia spotkań modlitewnych. 

Co dalej ?

Po zakończeniu Warsztatów Modlitwy Uwielbienia - poziom I, zachęcamy do dalszego rozwoju na kolejnych poziomach tej formacji. Jednak każdy rok(poziom) formacji stanowi samodzielną całość i korzyści duchowe w modlitwie osiągane są już po pierwszym roku formacji bez konieczności uczestniczania w kolejnych.

Kontakt

 • tel.: (+48) 533-067-978

 • email: sekretariat@rozwijajtalenty.pl

Wsparcie / darowizny

Search