fbpx

Stany Zjednoczone

Kurs Maria Magdalena

23-25.09.2022 r.

Opis kursu

Kiedy czytamy nazwę „kurs Maria Magdalena” możemy pomyśleć o tym, że przecież znamy doskonale historię tej biblijnej bohaterki, która jako pierwsza miała łaskę spotkać Zmartwychwstałego Jezusa i ogłosić tę radosną nowinę uczniom Pana, więc co jeszcze możemy się więcej dowiedzieć, skoro wszystko jest jasne? 

Otóż, gdyby tak było kurs trwałby długość jednego pięknie powiedzianego kazania, a nie aż trzy dni. Dlatego, to co Tobie proponujemy, to czas w którym:

 • Dowiesz się jaki jest zamysł Boga względem kobiet i odkryjesz kim jesteś dla Niego
 • Przekonasz się jakie są wyjątkowe cechy Bożej kobiety i jak je odkryć w sobie
 • Nauczysz się jak znajdować Boże rozwiązania na swoje trudności i sytuacje, w których doszłaś do „ściany”.
 • Poznasz cytaty z Pisma świętego, które staną się dla Ciebie fundamentem w relacji z Bogiem i innymi. 
 • Poznasz trzy aspekty tego, co niszczy naszą kobiecość i odnajdziesz antidotum, by stawiać opór złemu i nie pozwolić na to, by nieprzyjaciel Cię pokonał.
 • Spotkasz niezwykłe kobiety, które odkryły to kim są w Bogu i Kim Bóg jest dla nich i chcą Ci o tym opowiedzieć, byś tak jak Maria Magdalena z całą mocą mogła ogłosić że JEZUS ŻYJE!!!! 

Zapraszamy Cię do udziału w tym niezwykłym czasie. Przyjedź ze swoją mamą, córką, siostrą, bratową, synową, ciocią, wnuczką, babcią, sąsiadką i znajomą, nauczycielką, czy kobietą dla której wiesz, że ten kurs może być przełomem w życiu. Siłą Bożych kobiet jest nie tylko sam Bóg, ale też i środowisko innych wspaniałych kobiet, w którym będą mogły wzrastać w miłości do Boga i ludzi. 

Informacje organizacyjne

Lokalizacja:
654 Ferry Rd, Doylestown,
PA 18901, Stany Zjednoczone
AMERYKAŃSKA CZĘSTOCHOWA

Termin:
23-25.09.2022r.

Wymagania:
Wiek uczestniczek: minimum 16 lat.

Prowadzący:
Wspólnota Zanurzeni w Miłości

Organizator:
Fundacja SMS z Nieba, Akademia Rozwoju Talentów


Harmonogram

KURS rozpoczyna się 23.09.2022r. o godz. 17:00 Eucharystią i kończy 25.09.2022r. obiadem ok godz. 14:00.

Koszty i zapisy

 1. UDZIAŁ W KURSIE
  Koszt udziału w kursie: 55$ i zapisy przez formularz na tej stronie.
 2. NOCLEGI I WYŻYWINIE 
  Koszt noclegów z wyżywieniem:
  $230 w pokoju jednoosobowym
  $160 w pokoju dwuosobowym 
  $140 w pokoju trzyosobowym 
  $130 w pokoju czteroosobowym (Są tam dwa podwójne łóżka).

  Cena obejmuje dwa noclegi plus wyżywienie od piątku do niedzieli.

  Zapisy i płatność za noclegi z wyżywieniem odbywają się telefonicznie. Kontakt do zamawiania noclegów i wyżywienia podajemy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowgo na kurs.

Materiały formacyjne

Na kurs przywieziemy również materiały formacyjne, które będzie można nabyć za ofiarę duchowa lub materialna.

 • książka: Żarty do Kazań cz. 1 - ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: Żarty do Kazań cz. 2 - ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: 7 - ks. Piotr Jarosiewicz i ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: Marcin Zieliński
 • książka: Z góry dziękuję - ks. Rafał Jarosiewicz
 • obraz Jezusa Miłosiernego format 30x60 cm
 • książka: P+M+J - ks. Piotr Jarosiewicz

Kto prowadzi kurs?

Poznaj nas

Naszą wspólnotę stanowią cztery kobiety: trzy o imieniu Magdalena i Joanna, trzech mężczyzn: dwóch o imieniu Jakub i ks. Rafał. (Poniżej znajdują się opisy każdego z nas). 

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie prowadzenia ewangelizacji, rekolekcji, kursów, misji dla parafii w Polsce i za granicą. Wielką łaską jest dla nas to, że możemy głosić Dobrą Nowinę o miłości Boga, który uratował człowieka z niewoli grzechu, przez śmierć i zmartwychwstanie Swojego Syna Jezusa Chrystusa, który nas zbawił. Jesteśmy świadkami działania Boga, który jest naszym Panem nie tylko w naszym życiu, ale również w życiu tych, dla których pełnimy posługę. Szczególnie ważne są dla nas spotkania z Polonią, gdzie mogliśmy dzielić się wiarą z Polakami w Boliwii, Afryce, Grecji, Norwegii, USA, Anglii, Niemiec, Austrii, Włoch i zawsze te spotkania były i są dla nas niezwykłym doświadczeniem wiary naszych Rodaków tam, gdzie mieszkają, poza granicami Ojczyzny. 

Wierzymy, że spotkanie z Wami będzie kolejnym wspaniałym czasem, w którym Słowo Boże będzie nas prowadzić a wspólnota budowana przy Eucharystycznym stole sprawi, że doświadczymy obecności Zmartwychwstałego Jezusa i będziemy o Nim świadczyć tam, gdzie On nas pośle. 

Rafał Jarosiewicz
ksiądzRafał Jarosiewicz
Misjonarz miłosierdzia, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Autor muzyki, książek oraz audiobooków z tematyki ewangelizacji i duchowości. Pomysłodawca wielu nowych form ewangelizacji np.: Mobilny Konfesjonał, Ewangelia na Dachach czy też Biblioteka dla zmarłych i innych. Przez całe lata związany z organizacją rekolekcji na stadionie PGE Narodowy – gromadzących tysiące osób. Pasjonat Ewangelizacji, podróży i różnych dyscyplin sportowych.
Magdalena Plucner
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Plucner
Założycielka Akademii Rozwoju Talentów działającej w wielu krajach. Teolog, muzyk, autorka kilkunastu książek i wielu artykułów z tematyki życia duchowego i formacji. Kompozytor muzyki religijnej od lat zaangażowana kształcenie ludzi w uwielbieniu Boga. Organizatorka dużych wydarzeń na stadionie PGE Narodowym. Prywatnie pasjonatka Pisma św., podróży, jazdy na nartach i skuterach.
Magdalena Halak
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Halak
Teolog, przez wiele lat pracująca w szkole i wychowująca młodzież. Obecnie zaangażowana, pomaga w odkrywaniu innym życiowej misji (m.in. przez Kompas Kariery). Prowadzi doradztwo i poradnictwo w ramach formacji w Akademii Rozwoju Talentów. Koordynuje kursy w Szkole Nowej Ewangelizacji, zaangażowana w głoszenie i ewangelizację na rekolekcjach i misjach.
Jakub Bartkowiak
misjonarz, ewangelizator, formatorJakub Bartkowiak
Z wykształcenia muzyk i teolog. Kompozytor i autor wielu pieśni i piosenek. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla chórów i zespołów. Inspiruje i pomaga odkrywać talenty prowadząc zajęcia m.in. w Akademii Rozwoju Talentów. Pasjonat gry na instrumentach – szczególnie na pianinie. W Internecie prowadzi ewangelizację na własnym kanale oraz na SMS Z NIEBA TV.
Magdalena Grajewska
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Grajewska
Księgowa i teolog w jednej osobie. Zaangażowana od lat w duszpasterstwa specjalistyczne. Lider wspólnoty św. Pawła w Koszalinie. W Akademii Rozwoju Talentów m.in. szkoli ludzi w zarządzaniu finansami wg etyki katolickiej prowadząc Biblijne kursy Finansowe, pomaga ludziom w odkrywaniu misji poprzez Kompas Kariery. Przez lata związana z Ruchem Światło – Życie, formacją dzieci i młodzieży. Pasjonatka książek o różnej tematyce – zarówno czyta, jak i szkoli się w zawodzie korektora.
Joanna i Jakub Kopczyńscy
misjonarze, ewangelizatorzy, formatorzyJoanna i Jakub Kopczyńscy
Jedyne małżeństwo posługujące wspólnie we wspólnocie misyjnej i rekolekcyjnej. Prowadzą dodatkowo formację małżeństw m.in. w Akademii Rozwoju Talentów dzieląc się swoim 18 – letnim stażem sakramentu małżeństwa. Dwójka dzieci czasem uczestniczy w misjach. Małżonkowie oprócz prowadzenia innych do Boga – posługują muzycznie grając na instrumentach. Prowadzą także firmę odzieżową. Pasjonaci podróży, czasem zamieniają dom stacjonarny na dom na kołkach i ruszają w świat.

Formularz zapisów

Formularz zgłoszeniowy na Kurs Maria Magdalena

Zapisy na Kurs Maria Magdalena zostały zakończone.

Kontakt

 • tel.: (+48) 533-067-978

 • email: sekretariat@rozwijajtalenty.pl

Wsparcie / darowizny

Search