Ks. Rafał Jarosiewicz

  Ks. Rafał Jarosiewicz

  Kiedy się przedstawiam, to mówię o sobie „zwykły ksiądz katolicki”. Bo choć ja jestem „zwykły”, to niezwykłe jest to, co Bóg czyni w moim życiu, a także wykorzystując mnie dla innych.

  Kapłaństwo w całym jego wymiarze poprzez odkrywanie Boga w Jego Słowie, głoszenie Jezusa, sprawowanie sakramentów jest moją pasją.

  Budują moją wiarę spotkania z ludźmi, rozmowy o życiu, realizowanie marzeń, które Bóg wkłada nam w serce i pragnie byśmy przemieniali je w realne zadania. Relacja z Bogiem jest dla mnie inspiracją. To właśnie z relacji z Nim i na modlitwie powstały takie pomysły jak „mobilny konfesjonał”, „SmS z Nieba”, „biblioteka dla zmarłych”, spotkanie „Jezus na stadionie”, ewangelizacje na festiwalach Woodtsock, Sunrise i inne.

  Bóg postawił na mojej drodze osoby, z którymi dzielę swoje pasje, wzrastam we wspólnocie i uczę się wraz z braćmi i siostrami tego, że Bóg stale wytycza nowe drogi i lubi „niesystemowe rozwiązania”.

  W Akademii Rozwoju chcę dzielić się moim doświadczeniem MOCY SŁOWA, które przemienia serca, umysły i nadaje wszelki sens życiu. Widzę jak wiele osób świeckich jest obdarzonych darem posługi Słowa i przy rozwoju warsztatu może taka osoba stać się wspaniałym narzędziem głoszenia Dobrej Nowiny. Sama Akademia jest też miejscem rozwoju dla mnie, by jeszcze bardziej służyć Jezusowi i podejmować nowe wyzwania dla Niego.

  Bądź z nami w kontakcie

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Akademia Rozwoju Talentów 2014-2018.