Biblijny Kurs Finansowy

Zapraszamy Cię na wyjątkowy Kurs Finansowy… dlaczego wyjątkowy? Ponieważ jego fundamentalne założenia zostały zawarte w Biblii... Niemożliwe? Czytaj dalej....

 

Może zastanawiasz się: co ma Biblia do mojego portfela? Otóż ma. I to zadziwiająco dużo. 
 
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że w Biblii jest ponad 2 tysiące cytatów dotyczących zarządzania, pracy, pożyczek, zarabiania etc.
 
Ale ten kurs nie dotyczy tylko kwestii pieniędzy. Wiele świadectw uczestników ukazuje jak pod wpływem treści omawianych na zajęciach zmieniła się ich modlitwa, wiara, czytanie Pisma Świętego, relacje, systematyczność czy uczciwość. Uczestnicy mówią wprost, że udział w kursie miał ogromny wpływ na zmianę stylu życia i przede wszystkim na osiągnięcie wolności finansowej.
 
W Ewangelii św. Jana czytamy: "Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości." Tak, to są słowa do każdego z nas. W Piśmie Świętym Bóg zostawił nam wskazówki jak żyć w obfitości. To naprawdę możliwe! 
 
Jeśli nie masz pewności w sercu, czy kurs jest dla Ciebie, weź udział w konferencji, która przedstawi założenia kursu, tematykę poszczególnych zajęć oraz będzie okazją do dyskusji, do zadawania pytań i ufamy, że tym samym do rozwiania swoich wątpliwości.  
 
Natomiast, jeśli wiesz, że nie weźmiesz udziału ani w konferencji ani w kursie, przekaż proszę informację komuś, kto takich zajęć potrzebuje. Bóg działa przez ludzi więc każdy z nas może być Jego „współpracownikiem”.
 
Reasumując, są dwie opcje zapisów. Nr 1 - tylko na konferencję wstępną, na której dowiesz się jak będzie cały kurs wyglądał, na której będziesz mógł zadać pytania prowadzącym, a po niej zdecydować czy chcesz wziąć udział w zajęciach. I opcja nr 2 - dla osób, które są zdecydowane już na cały cykl spotkań - czyli na konferencję wstępną i zajęcia.
Info
Gdzie: Konferencja i zajęcia będą prowadzone on - line za pomocą aplikacji Teams.
 
Kiedy:
  • Konferencja wstępna
    05.04 godz. 19:00 - 21:00

  • Biblijny Kurs Finansowy
    12.04, 19.04, 04.05, 10.05, 17.05, 31.05,14.06, 28.06, 12.07 
 
Prowadzący:
Magdalena Grajewska, Agnieszka Mrówczyńska
 
Koszty:
  • Konferencja wstępna  - darmowa. Istnieje możliwość złożenia ofiary.

  • Biblijny Kurs Finansowy - kaucja 200 zł (kaucja zostaje w 100% zwrócona, jeśli uczestnik będzie obecny na wszystkich zajęciach i będzie miał wypełnione wszystkie zadania.
 
Numery kont do wszelkich wpłat otrzymają Państwo po dokonaniu zapisów. 
Formularz zapisów
Zapisy zakończone

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20