Anna Nowakowska

Skończyłam studia na SGH, to jednak nie jest w moim życiu najważniejsze. Jestem żoną wspaniałego, Bożego człowieka i mamą trójki dla mnie najwspanialszych dzieci. To jest dla mnie ważne!
 

Marzanna Orłowska-Pietrzyk

Jestem żoną oraz mamą 2 dzieci. Wiele lat pracowałam w branży lotniczej. Bardzo lubię podróżować. Zapraszam Cię w niesamowitą podróż odkrywania piękna kobiety jako drogocennej perły w oczach Boga...

Anna Jagiełło

Studia, nauczanie języka francuskiego, Dziesięć przykazań, przyjmowanie Eucharystii, modlenie się na różańcu…, ale czy miałam świadomość, że jestem Córką Króla, że jestem Księżniczką, że mam Boskie korzenie?

Joanna Wiśniewska

Zawodowo jestem psychologiem, trenerem i terapeutą. Prywatnie żoną i mamą trzech synów. Lubię pracować z ludźmi i towarzyszyć im w rozwoju. Radość sprawia mi, kiedy widzę, jak Bóg wkracza w ich życie i sprawia, że odkrywają swoją prawdziwą tożsamość.
 

Beata Woźniak

Jestem mamą trójki dorosłych dzieci i kobietą, która odkryła swoją misję. Głoszę Ewangelię tam, gdzie jestem i modlę się z tymi, których Jezus stawia na mojej drodze.

Renata Łęcka

Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłem się uwieść -   teraz tak mogę o sobie powiedzieć za prorokiem Jeremiaszem. Po wielu przejściach, traumatycznych zdarzeniach zdrowotnych, rodzinnych i zawodowych w końcu odkryłam,

Katarzyna Kobza

Kobieta szukająca woli Bożej, otwarta na świat i zmiany, które niesie życie. Zawodowo - nauczycielka matematyki. Prywatnie bardzo towarzyska, wytrwała, lubiąca naturę, muzykę i wędrówki po górach.

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20