dr Iwona Zielonka

Moim powołaniem i pasją jest ewangelizacja, w którą jestem zaangażowana od 1991 r. W wieku 21 lat oddałam całe moje życia Jezusowi, wtedy też usłyszałam wezwanie, by głosić Ewangelię aż po krańce ziemi.

Anna Nowakowska

Skończyłam studia na SGH, to jednak nie jest w moim życiu najważniejsze. Jestem żoną wspaniałego, Bożego człowieka i mamą trójki dla mnie najwspanialszych dzieci. To jest dla mnie ważne!
 

Anna Jagiełło

Studia, nauczanie języka francuskiego, Dziesięć przykazań, przyjmowanie Eucharystii, modlenie się na różańcu…, ale czy miałam świadomość, że jestem Córką Króla, że jestem Księżniczką, że mam Boskie korzenie?

Joanna Wiśniewska

Zawodowo jestem psychologiem, trenerem i terapeutą. Prywatnie żoną i mamą trzech synów. Lubię pracować z ludźmi i towarzyszyć im w rozwoju. Radość sprawia mi, kiedy widzę, jak Bóg wkracza w ich życie i sprawia, że odkrywają swoją prawdziwą tożsamość.
 

Beata Woźniak

Jestem mamą trójki dorosłych dzieci i kobietą, która odkryła swoją misję. Głoszę Ewangelię tam, gdzie jestem i modlę się z tymi, których Jezus stawia na mojej drodze.