Michał Głodowski

Gitarzysta, basista. Kształcenie muzyczne rozpoczął w wieku 10 lat doskonaląc swoje umiejętności w zakresie nauki gry na instrumencie, aranżacji oraz współpracy zespołowej.

Nauczyciel specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach i placówkach kultury.

Autor montaży słowno-muzycznych ...

Gitarzysta, basista. Kształcenie muzyczne rozpoczął w wieku 10 lat doskonaląc swoje umiejętności w zakresie nauki gry na instrumencie, aranżacji oraz współpracy zespołowej. Nauczyciel specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą 
w szkołach i placówkach kultury. Autor montaży słowno-muzycznych w zakresie poezji śpiewanej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami i muzykami na scenie estradowej. Założyciel wielu grup muzycznych zarówno świeckich, jak i chrześcijańskich. Organizator imprez i wydarzeń artystycznych, również od strony realizacji dźwięku. 
Od kilku lat posługujący w zespołach uwielbienia. Obecnie współpracuje ze Szkołą Nowej Ewangelizacji w Koszalinie. Współtwórca warsztatów, kursów oraz rekolekcji dla muzyków uwielbienia. 

„Muzyka zawsze była i jest częścią mojego życia.
Wcześniej była ona jedynie dążeniem do osiągnięcia sukcesu i sławy.
Moje zamierzenia zmieniły znaczenie od momentu kiedy spotkałem na swojej drodze Boga i zapragnąłem grać nie dla swojej, lecz na Jego Chwałę!”