Ks. Rafał Jarosiewicz

Kiedy się przedstawiam, to mówię o sobie „zwykły ksiądz katolicki”. Bo choć ja jestem „zwykły”, to niezwykłe jest to, co Bóg czyni w moim życiu, a także wykorzystując mnie dla innych.

Kapłaństwo w całym jego wymiarze poprzez odkrywanie Boga w Jego Słowie, głoszenie Jezusa, sprawowanie sakramentów jest moją pasją.

Budują moją wiarę spotkania z ludźmi, rozmowy o życiu, realizowanie marzeń, które Bóg wkłada nam w serce i pragnie byśmy przemieniali je w realne zadania. Relacja z Bogiem jest dla mnie inspiracją. To właśnie z relacji z Nim i na modlitwie powstały takie pomysły jak „mobilny konfesjonał”, „SmS z Nieba”, „biblioteka dla zmarłych”, spotkanie „Jezus na stadionie”, ewangelizacje na festiwalach Woodtsock, Sunrise i inne.

Bóg postawił na mojej drodze osoby, z którymi dzielę swoje pasje, wzrastam we wspólnocie i uczę się wraz z braćmi i siostrami tego, że Bóg stale wytycza nowe drogi i lubi „niesystemowe rozwiązania”.

W Akademii Rozwoju chcę dzielić się moim doświadczeniem MOCY SŁOWA, które przemienia serca, umysły i nadaje wszelki sens życiu. Widzę jak wiele osób świeckich jest obdarzonych darem posługi Słowa i przy rozwoju warsztatu może taka osoba stać się wspaniałym narzędziem głoszenia Dobrej Nowiny. Sama Akademia jest też miejscem rozwoju dla mnie, by jeszcze bardziej służyć Jezusowi i podejmować nowe wyzwania dla Niego.

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20