Magdalena Plucner

Muzyk, nauczyciel. Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Poznaniu w klasie skrzypiec oraz teologii na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego w Koszalinie.

Założycielka zespołu Pieśń Chwały.

Od dwudziestu lat głosząca Ewangelię, prowadząc rekolekcje i misje w Polsce oraz za granicą, a także posługująca w zespołach muzycznych jako lider uwielbienia, wokalistka, gitarzystka oraz pianistka. Członek Szkoły Nowej Ewangelizacji. Założyciel Akademii Rozwoju Talentów kształcącej między innymi ewangelizatorów, głoszących, liderów i muzyków. Organizator kilku największych katolickich spotkań w Polsce, jak np. Jezus na stadionie, Słowo stało się ciałem. Pomysłodawczyni serii konferencji dla kobiet „Queen Style”. Autorka książki „Umiłowana czyli kobieta z klasą” oraz "Ezer Kenegdo - Najlepsza Towarzyszka". Właścicielka firmy „Dla Jezusa”. 

Mam czasami wrażenie, że gdy byłam w łonie matki jej wody płodowe składały się z nut. Muzyka towarzyszyła mi od zawsze. Śpiewałam nieustannie, grałam godzinami ku wielkiej radości moich bliskich, mniejszej radości sąsiadów. W wieku 15 lat na mojej drodze życia spotkałam Boga, który poza tym, że umarł za mnie na krzyżu i zmartwychwstał, okazał się całkowicie złożony z dźwięków, niezliczonej ilości melodii, doskonałej harmonii - weszłam do mojej ziemi obiecanej i mogłam się rozkoszować tym, że piosenki o Bogu są tak niezwykłe.  W wyniku rozwoju mojej relacji z Bogiem, jak i czytania Jego Słowa zobaczyłam, że w uwielbieniu nie chodzi o piosenki dla Boga, ale pieśni które są skierowane do Niego i doprowadzają ludzi do spotkania z Nim. Moim instrumentem serca jest gitara, choć lubię też grać na fortepianie i skrzypach. W mojej rodzinie każdy musi grać przynajmniej na trzech instrumentach, by w razie dużego spotkania rodzinnego nie było monotonnie. Dlatego nie ograniczałam się tylko do jednego instrumentu. Teraz ta umiejętność jest mi bardzo pomocna.  Zafascynowała mnie szkoła uwielbienia Króla Dawida opisana w Starym Testamencie i zostałam zaproszona przez Boga do tego, by rozwijać się, kształcić i śpiewać/grać wyłącznie muzykę uwielbienia. Widziałam znaki i cuda, które Bóg działał, widziałam jak w czasie modlitwy Jego chwała zstępowała na Lud Boży, widziałam to jak wróg Boga był pokonywany za pomocą dźwięków, widziałam uzdrowienia i uwolnienia jakie się dokonywały, gdy muzycy uwielbienia głosili chwałę Bożą, widziałam (a raczej słyszałam) jak muzycy prorokowali na instrumentach ogłaszając Boga i Jego obecność. Ale słyszałam też w Kościele zespoły muzyczne, które "jęczały" i muzyków oraz śpiewaków, którzy albo usiłowali zrobić karierę, albo doprowadzali wierzących do rozpaczy swoją muzyką.  Dużo widziałam i dużo przeżyłam. Mogę z całą odpowiedzialnością zaświadczyć, że spotkałam Zmartwychwstałego Jezusa. W związku z tym, że moje imię to Magdalena - to chcę opowiadać o Bogu, który żyje tu i teraz i chce poprzez dobrych "Bożych i namaszczonych" muzyków napełniać swój Lud Duchem Świętym i okazywać swoją miłość, bo przecież On do końca nas ukochał.

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20