Biblijny Kurs Finansowy

Mało kto wie, że ponad 2 tysiące cytatów w Biblii dotyczy finansów, zarządzania, zatrudniania pracowników, inwestowania, zaciągania pożyczek, długu i rejestru wydatków, czy też pomocy ubogim. 

„Jeżeli coś wydajesz, policz i zważ, zapisz wszystko, przychody i rozchody.”

Syr 42, 7


Bóg każdego dnia troszczy się o najdrobniejszy aspekt naszego życia. Ta troska objawia się w tym, że dobry Ojciec chce nas dobrego zarządzania. W Biblii, najważniejszej Księdze dla chrześcijan, Bóg wypowiada się na wiele tematów: miłości, przebaczenia, cierpienia, podążania Jego drogami wiary. Jednak mało kto wie, że ponad 2 tysiące cytatów dotyczy finansów, zarządzania, zatrudniania pracowników, inwestowania, zaciągania pożyczek, długu i rejestru wydatków, czy też pomocy ubogim. Dla wielu osób jest to duże zaskoczenie. Bóg się tym zajmuje? Czy pieniądz nie jest brudny? Przecież ludzie są często owładnięci jego mocą, potrafią czynić złe rzeczy, bogacą się kosztem innych, czy dla wzbogacenia się wpadają w ogromne długi.

No właśnie dlatego, że ten temat pieniędzy nie jest łatwy, Bóg chce nam w tym pomóc. Jak zarządzać finansami? Kto ma o tym decydować, na co wydaję pieniądze? I jak zaufać Bogu, gdy jest się w finansowych tarapatach, uczy biblijny kurs finansowy, który pomógł milionom ludzi na całym świecie.

 

A co na to uczestnicy?

Kurs Finansowy zmienił moje spojrzenie na finanse. Zobaczyłem, że Bóg troszczy się o nas w każdej sferze naszego życia, bo tak nas kocha. Mało tego w Biblii najwięcej fragmentów jest właśnie na temat finansów.

Adam Myśliwiec

Kurs Finansowy pogłębił moją wiarę, nauczył prawdy na temat pieniędzy i wszystkiego, co Bóg daje mi do zarządzania. Kurs nauczył mnie dawania innym w potrzebie. Na początku były to "ciny" - z biegiem miesięcy dorastałam do dziesięciny. Przekonałam się na własnej skórze jak dużo radości i wewnętrznej wolności daje mi POMAGANIE INNYM oraz jak bardzo ukochaną córką i to jeszcze królewską jestem! Bóg zapłać Magdzie Grajewskiej za jej wiedzę, przykłady, świadectwa jej i innych uczestników kursu - to wszystko razem wzięte i mój wkład przyniosły przewrót w moim życiu duchowym. Mój mąż czerpie z mojej nowej wiedzy finansowej i często powtarza, jaką on ma teraz mądrą żonę:)

Małgorzata Goławska

Kurs Finansowy zmienił moje patrzenie na to co posiadam, że wszystko jest własnością Boga, ja jestem tylko zarządcą, dobrym albo złym. Po przeniesieniu prawa własności do dóbr materialnych i pieniędzy na Boga, stałam się wolnym człowiekiem. Uwolnił mnie Bóg od mani tego świata, że muszę to mieć, a tym samym od nadmiernego kupowania. Dziesięcina stała się nie obowiązkiem tyko przyjemnością im więcej daję tym więcej otrzymuje.

Bożena Mamaj

Kurs finansowy dał mi zupełnie inne spojrzenie na moje osobiste i rodzinne finanse. Nauczył mnie zarządzania powierzonymi dobrami materialnymi otrzymanymi od Boga. Od dnia, kiedy wszystko, co posiadam oddałam Jedynemu Prawowitemu Właścicielowi, którym jest Bóg, cała moja rodzina żyje w obfitości wszelkich dóbr, zarówno duchowych, jak i materialnych. Ta Boża "rozrzutność" ciągle mnie zaskakuje, że im więcej z miłością rozdaję tym wielokroć więcej otrzymuję. Najbardziej tą niesamowitą Bożą ekonomią zachwycone są nasze dzieci, które choć same w kursie nie uczestniczą, uczą się tego razem ze mną.

Monika Rola

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20