Posługa Modlitwy Charyzmatycznej

Zajęcia są kontynuacją formacji ewangelizatora. Zawierają wskazówki, jak poprowadzić osobę ewangelizowaną przez modlitwę przebaczenia...

Posługa Modlitwy Charyzmatycznej jest kontynuacją Formacji Ewangelizatorów. Zajęcia zawierają konkretne wskazówki: jak poprowadzić osobę ewangelizowaną przez modlitwę przebaczenia i odrzucenia zła, jak nauczyć ją modlić się od momentu nawrócenia i przyjęcia Jezusa, jak pokazać jej drogę powrotu do przyjmowania sakramentów oraz przedstawiać Bogu konkretne sprawy swojego życia. 
Oprócz części teoretycznej są też warsztaty prowadzenia modlitwy i nauczenia innych np. prostej modlitwy oddania się Bogu i zawierzenia Mu w pełni. Omawiamy modlitwę o uzdrowienie wewnętrzne, fizyczne, o uwolnienie, a także zagrożenia duchowe oraz wymagania stawiane osobie posługującej.

A co na to uczestnicy?

Formacja Posługi Modlitwy dała mi narzędzia i odwagę, by nakładać ręce i leczyć w imię Jezusa... by tu i teraz służyć innym tym, co najlepsze...by modlić się zawsze... Dała mi wiarę, nadzieję, miłość, by budować innych.

Renata Łęcka


Formacja Posługi Charyzmatycznej uporządkowała mi kwestie związane z modlitwa za innych i nauczyła mnie, że potrzebuję się nieustannie uczyć i odkrywać co Bóg przez Biblię i nauczanie Kościoła mówi o konkretnych ważnych dla mnie rzeczach.

Mikołaj Piotrkowski

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20