Zarządcy Dóbr Bożych

Jezus powiedział, że „ostatni będą pierwszymi” (Mt 20,16) oraz „nie przyszedłem, aby Mi służono, lecz aby służyć innym” (Mt 20,28). Wizja przyszłości, o której mówił nie zawsze była w pełni rozumiana, ale dawała nadzieję i zachęcała do zmiany.

Jezus wybrał dwunastu niedoświadczonych ludzi i w bardzo krótkim czasie przemienił ich do tego stopnia, że mogli nie tylko formować kolejnych uczniów, ale prowadzić ewangelizację, która dosłownie zmieniła świat. Przez ostatnie kilka lat prowadziliśmy zajęcia zatytułowane Formacja Liderów, ale dziś już wiemy, że jest to coś więcej. Nie są to bowiem zajęcia tylko dla liderów, ale dla każdego, kto chce zostać Zarządcą Bożych dóbr. Każdego, kto chce uczyć się kierować swoimi talentami, czasem, a przede wszystkim odnaleźć swoją misję, aby być dobrym zarządcą.

 

A co na to uczestnicy?

Formacja Liderów zmieniła we mnie dowodzenie w odkrywanie wspólnych celów i możliwość ich realizacji wg planów Boga, nie moich. Dała mi radość przyprowadzania innych do JEZUSA, by budować Jego Królestwo tu i teraz.

Renata Łęcka

Formacja Liderów pomogła mi ogarnąć moje życie, w szczególności moja osobista relacje z Bogiem. Odkryłem, że naprawdę mam talenty i misję od Boga, która mogę odkrywać i realizować. Teraz właśnie tą misję odkrywam.

Mikołaj Piotrkowski

Formacja liderów (na której znalazłam się "przypadkiem", gdyż zawsze czułam, że nie jestem typem lidera- dziś wiem, że to zajęcia nie tylko dla liderów :-), pomogła mi zrozumieć, że każda osoba we wspólnocie.

Anna Pejś

Zostałam animatorem we wspólnocie bez żadnego przygotowania i przeszkolenia. Bardzo potrzebowałam jakiejkolwiek wiedzy na temat prowadzenia grupy, bycia liderem w grupie itd. Tu dostałam więcej niż się spodziewałam. Dowiedziałam się jak budować jedność, jak podejmować decyzje, o zrachowaniach człowieka w grupie, o słuchaniu, o relacjach, o sobie samej i wiele, wiele innych jest WAŻNA, ma inną misję i inne zadania do spełnienia. 

Maria Zięba

Formacja liderów zachęciła mnie, by zrobić plan na najbliższy rok oraz by nie porzucać swoich marzeń pod poduszkę, ale nazwać je, przedstawić je Bogu, podzielić się nimi z drugą osobą.

Barbara Kobyłecka

Na zajęciach dla liderów będziemy zgłębiać wiedzę na temat biblijnych liderów i przywódców, aby finalnie dojść do Najlepszego Lidera, jakim jest Jezus. Będziemy też uczyć się odkrywania misji, zarządzania w niewielkim stopniu, czy też planowania.

Akademia Rozwoju Talentów

prowadzona jest przez Fundację SMS z Nieba

ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

REGON: 321424220
NIP: 6692520108
KRS: 0000475218

www.smsznieba.pl

Kontakt

Sekretariat: pon - pt, godz. 15-20