fbpx

Witamy
na stronie zapisów na

Kurs Zuzanna

O kursie

Każda z nas z pewnością marzy o spokojnym, pięknym życiu, pełnym miłości, radości i szczęścia, w gronie ukochanych osób. Potocznie mówi się, że takie sytuacje są możliwe tylko w bajkach, ale współczesne bajki pokazują, że nawet tam nie jest za wesoło. Przyjrzyjmy się historii Kopciuszka, królewny Śnieżki, czy Roszpunce i  odpowiedź gotowa - nawet tam są problemy. O ile sytuacje życiowe tych bajkowych bohaterek budzą w nas współczucie, to niewiele nas uczą, gdy osobiście dotyka  nas trudna czy wręcz tragiczna historia. 
 
Rzecz ma się inaczej z historią Zuzanny opisanej w Księdza Daniela. Kobieta miała życie jak marzenie, ale nagle wszystko zamieniło się w piekło. Co więc mogła zrobić? W tamtych czasach prawa kobiety były mocno uzależnione od ustaleń mężczyzn - a tu akurat oni się nie popisali - poza jednym - opowiemy o nim na kursie.  Zuzanna mimo tej tragicznej sytuacji przeżyła ją w sposób zaskakujący i od niej możemy się bardzo wiele nauczyć. 

Ten kurs:

  • Pomoże Ci zobaczyć Twoje życie jako cenne i wartościowe
  • Ukaże Ci, że jesteś warta, by o Ciebie walczyć
  • Nauczy Cię jakie są Boże rozwiązania na trudne sytuacje, które potrafią zrzucić z nóg - a można z nich wyjść silniejszym
  • Nauczy Cię jak ten kurs prowadzić dla kobiet z Twojej parafii, wspólnoty, miasta (tak jak to ma miejsce po Kursie Maria Magdalena)
  • Umożliwi Ci doświadczenie „siostrzanej” miłości innych kobiet z formacji w ART i spędzenia wspaniałego czasu w ich gronie. 
Termin
3-5 marca 2023

Kurs rozpoczynamy w piątek godz. 17:00 i kończymy w niedzielę godz. 14:00.

 
Miejsce
Dom Pielgrzyma
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1/31
42-225 Częstochowa
 
Koszt
490 zł (z noclegami i wyżywieniem)

Dla kogo
dla wszystkich obecnych uczestniczek Formacji Kobiet oraz wszystkich kobiet, które już wcześniej uczestniczyły w formacji

Kurs prowadzą

Magdalena Plucner, Jolanta Zatorska, Magdalena Halak
oraz: 
Agnieszka Mrówczyńska, Renata Łęcka, Katarzyna Kobza, Anna Ryndak, Agnieszka Macyra
 
Posługę muzyczną pełnić będzie
Wspólnota Zanurzeni w Miłości
w składzie:
Jakub Bartkowak, Joanna i Jakub Kopczyńscy, Magdalena Plucner 

Formularz zapisów

UWAGA: ZAPISY DO 31 stycznia.

Kontakt

  • tel.: (+48) 533-067-978

  • email: sekretariat@rozwijajtalenty.pl

Wsparcie / darowizny

Search