title_5f02215cbd28f10636230311593975132
title_5f02215cbd2a68147957911593975132

Rekolekcje Akademii Rozwoju Talentów - Łomża 2020

Zapraszamy na cudowny czas

Po raz pierwszy organizujemy Rekolekcje Akademii Rozwoju Talentów. Odbędą się one w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Plan tego wydarzenia będzie dość napięty i zależny też od ilości zapisanych osób na dane warsztaty. Prosimy zapoznać się z ich opisem podanym poniżej i wypełniając formularz zgłoszeniowy wybrać jeden z nich (nie będzie możliwości zmiany na miejscu).
Info

Termin:

11-16.08.2020r.

przyjazd w dniu 11.08 do godz. 17:00,
wyjazd 16.08 ok. godz. 14:00

 

Miejsce:

Wyższe Seminarium Duchowne
Plac Jana Pawła II 1, Łomża

 

Koszt:

580zł (z noclegami i wyżywieniem)

 

Zapisy:

przez formularz do dnia 30.04.2020r.

 

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Warszaty

Uczestnik może wybrać jedne z czterech warsztatów:

  • Modlitwa uwielbienia
  • Warsztaty kreatywne 
  • Uwielbienie tańcem
  • Warsztaty Biblijne 

1) Modlitwa uwielbienia

Prowadzący – Jakub Bartkowiak

Jeżeli jesteś człowiekiem, który lubi poświęcać czas na rozmowę z Bogiem i chcesz dowiedzieć się, jak wejść głębiej w doświadczenie obecności Pana Boga, to zapraszam Cię na warsztaty modlitwy uwielbienia. Podczas warsztatowych spotkań będę chciał nie tylko podzielić się swoim świadectwem mojego spotkania z Bogiem oraz przedstawić praktyczne wskazówki jak gospodarować czasem przeznaczonym na modlitwę, ale wspólnie będziemy trwać na uwielbieniu w kontekście tematów dni rekolekcyjnych. Mam nadzieję, że z tych wspólnych ćwiczeń duchowych wyniesiesz nie tylko wiedzę, ale pogłębisz swoją relację z Bogiem. 

 

2) Warsztaty kreatywne

Prowadzący – Magdalena Halak

Bóg jest kreatywny i potrafi zrobić coś z niczego... Jeśli w to wierzysz to proszę, popatrz na swoje dłonie i… przypomnij sobie słowa z Księgi Rodzaju, że „ jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga”, a to znaczy, że jesteśmy do Niego podobni. A to oznacza, że jesteśmy Jego dziećmi i dziedzicami, czyli w naszych żyłach płynie Jego królewska krew, a to oznacza że KREATYWNOSC jest zapisana w nas, zapisana w naszym DNA. Może przez codzienne obowiązki, przez szarość swoich dni zapomniałeś o tym i często mówisz "nie dam rady". Te warsztaty są zatem dla Ciebie. Są przekroczeniem swoich lęków i wyrzuceniem ze swojego słownika słów typu: „nie dam rady”, „ja się do tego nie nadaję”.

 

3) Uwielbienie tańcem

Prowadzący – Maria Trusiło-Kiepuszewska

Instruktor tańca i fitnessu, pedagog, założycielka firmy Worship Style. Przez kilkanaście lat swojego życia trenowała sportowo taniec towarzyski. Po studiach postanowiła połączyć swoją pasję z wykształceniem pedagogicznym i zostać instruktorem tańca. W końcu jednak spotkała żywego Boga i postanowiła realizować swoje powołanie zawodowe w duchu Ewangelii. Od tego czasu prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie, który przemienił jej smutek w radość!

Do tej pory miała okazję przygotowywać oprawę taneczną podczas wydarzenia Jezus na Stadionie oraz Stadion Młodych. Animowała też taniec uwielbienia, m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r., czy podczas obchodów WYD Panama 2019. Aktualnie szkoli tancerzy chwały na Formacji Tanecznej Worship Style, a od roku - także instruktorów i animatorów tańca uwielbienia.

 

Opis warsztatów:

Szukasz kontaktu ze sobą? Ze swoim ciałem, ze swoim wnętrzem? Chcesz oddawać chwałę Bogu całą sobą i ze wszystkich sił? Te warsztaty są odpowiedzią na pragnienia Twego serca!

Warsztaty taneczne Worship Style to nie tylko trening ciała, ale i ducha! Uwielbiając Boga wśród okrzyków radości i w podskokach, spalisz zbędne kalorie i wysmuklisz sylwetkę. Poznasz nowoczesne i żywiołowe tańce uwielbienia oraz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie, które będziesz mogła zastosować w domu. Nauczysz się różnych technik tanecznych, takich jak balet, hip-hop, jazz, taniec współczesny, funky, salsa, latino – wszystko przy muzyce chrześcijańskiej!

Nade wszystko jednak, masz okazję, by zadbać o swoje ciało w zgodzie z wyznawanymi przez Ciebie wartościami! W programie warsztatów przewidziane są też konferencje, na których poznamy biblijne korzenie modlitwy tańcem. Wsłuchując się w Słowo Boże, będziemy pracować nad samoakceptacją, poczuciem naszej wartości oraz świadomością godności i świętości naszych ciał. To jest Twój czas!

Ważne. Aby uczestniczyć w zajęciach tanecznych należy zapoznać się z odrębnym regulaminem i go zaakceptować.

 

4) Warsztaty Biblijne

Prowadzący – o. Jose Maniparambil

Urodził się w Indiach, jest kapłanem diecezjalnym. Tytuł magistra uzyskał na Uniwersytecie Calicut w Kalkucie, a tytuł doktora nauk biblijnych w Instytucie Papieskim im. św. Piotra w Bangalore, w Indiach. Obecnie jest profesorem wizytującym wiele instytutów w Indiach i za granicą oraz głosi rekolekcje i konferencje w wielu krajach. Jest założycielem i dyrektorem Biblia Academy (www.bibliaa.in).

Biblia bez tajemnic - tak jednym zdaniem można określić warsztaty, które poprowadzi o.Jose. Nie będą to na pewno typowe wykłady dotyczące Słowa Bożego, ale cudowne spotkanie z Biblią. Po tych warsztatach Twoje spojrzenie na tę Księgę na pewno nie pozostanie takie samo.

Formularz zapisów
Wybór warsztatów
Uczestnik
Zgody
Image
Image