Stany Zjednoczone

Kurs Maria Magdalena

23-25.09.2022 r.

Opis kursu

Kiedy czytamy nazwę „kurs Maria Magdalena” możemy pomyśleć o tym, że przecież znamy doskonale historię tej biblijnej bohaterki, która jako pierwsza miała łaskę spotkać Zmartwychwstałego Jezusa i ogłosić tę radosną nowinę uczniom Pana, więc co jeszcze możemy się więcej dowiedzieć, skoro wszystko jest jasne? 

Otóż, gdyby tak było kurs trwałby długość jednego pięknie powiedzianego kazania, a nie aż trzy dni. Dlatego, to co Tobie proponujemy, to czas w którym:

 • Dowiesz się jaki jest zamysł Boga względem kobiet i odkryjesz kim jesteś dla Niego
 • Przekonasz się jakie są wyjątkowe cechy Bożej kobiety i jak je odkryć w sobie
 • Nauczysz się jak znajdować Boże rozwiązania na swoje trudności i sytuacje, w których doszłaś do „ściany”.
 • Poznasz cytaty z Pisma świętego, które staną się dla Ciebie fundamentem w relacji z Bogiem i innymi. 
 • Poznasz trzy aspekty tego, co niszczy naszą kobiecość i odnajdziesz antidotum, by stawiać opór złemu i nie pozwolić na to, by nieprzyjaciel Cię pokonał.
 • Spotkasz niezwykłe kobiety, które odkryły to kim są w Bogu i Kim Bóg jest dla nich i chcą Ci o tym opowiedzieć, byś tak jak Maria Magdalena z całą mocą mogła ogłosić że JEZUS ŻYJE!!!! 

Zapraszamy Cię do udziału w tym niezwykłym czasie. Przyjedź ze swoją mamą, córką, siostrą, bratową, synową, ciocią, wnuczką, babcią, sąsiadką i znajomą, nauczycielką, czy kobietą dla której wiesz, że ten kurs może być przełomem w życiu. Siłą Bożych kobiet jest nie tylko sam Bóg, ale też i środowisko innych wspaniałych kobiet, w którym będą mogły wzrastać w miłości do Boga i ludzi. 

Informacje organizacyjne

Lokalizacja:
654 Ferry Rd, Doylestown,
PA 18901, Stany Zjednoczone
AMERYKAŃSKA CZĘSTOCHOWA

Termin:
23-25.09.2022r.

Prowadzący:
Wspólnota Zanurzeni w Miłości

Organizator:
Fundacja SMS z Nieba, Akademia Rozwoju Talentów


Harmonogram

KURS rozpoczyna się 23.09.2022r. o godz. 17:00 Eucharystią i kończy 25.09.2022r. obiadem ok godz. 14:00.

Koszty i zapisy

 1. UDZIAŁ W KURSIE
  Koszt udziału w kursie: 55$ i zapisy przez formularz na tej stronie.
 2. NOCLEGI I WYŻYWINIE 
  Koszt noclegów z wyżywieniem:
  $230 w pokoju jednoosobowym
  $160 w pokoju dwuosobowym 
  $140 w pokoju trzyosobowym 
  $130 w pokoju czteroosobowym (Są tam dwa podwójne łóżka).

  Cena obejmuje dwa noclegi plus wyżywienie od piątku do niedzieli.

  Zapisy i płatność za noclegi z wyżywieniem odbywają się telefonicznie. Kontakt do zamawiania noclegów i wyżywienia podajemy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowgo na kurs.

Materiały formacyjne

Na kurs przywieziemy również materiały formacyjne, które będzie można nabyć za ofiarę duchowa lub materialna.

 • książka: Żarty do Kazań cz. 1 - ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: Żarty do Kazań cz. 2 - ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: 7 - ks. Piotr Jarosiewicz i ks. Rafał Jarosiewicz
 • książka: Marcin Zieliński
 • książka: Z góry dziękuję - ks. Rafał Jarosiewicz
 • obraz Jezusa Miłosiernego format 30x60 cm
 • książka: P+M+J - ks. Piotr Jarosiewicz

Kto prowadzi kurs?

Poznaj nas

Naszą wspólnotę stanowią cztery kobiety: trzy o imieniu Magdalena i Joanna, trzech mężczyzn: dwóch o imieniu Jakub i ks. Rafał. (Poniżej znajdują się opisy każdego z nas). 

Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie prowadzenia ewangelizacji, rekolekcji, kursów, misji dla parafii w Polsce i za granicą. Wielką łaską jest dla nas to, że możemy głosić Dobrą Nowinę o miłości Boga, który uratował człowieka z niewoli grzechu, przez śmierć i zmartwychwstanie Swojego Syna Jezusa Chrystusa, który nas zbawił. Jesteśmy świadkami działania Boga, który jest naszym Panem nie tylko w naszym życiu, ale również w życiu tych, dla których pełnimy posługę. Szczególnie ważne są dla nas spotkania z Polonią, gdzie mogliśmy dzielić się wiarą z Polakami w Boliwii, Afryce, Grecji, Norwegii, USA, Anglii, Niemiec, Austrii, Włoch i zawsze te spotkania były i są dla nas niezwykłym doświadczeniem wiary naszych Rodaków tam, gdzie mieszkają, poza granicami Ojczyzny. 

Wierzymy, że spotkanie z Wami będzie kolejnym wspaniałym czasem, w którym Słowo Boże będzie nas prowadzić a wspólnota budowana przy Eucharystycznym stole sprawi, że doświadczymy obecności Zmartwychwstałego Jezusa i będziemy o Nim świadczyć tam, gdzie On nas pośle. 

Rafał Jarosiewicz
ksiądzRafał Jarosiewicz
Misjonarz miłosierdzia, dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Autor muzyki, książek oraz audiobooków z tematyki ewangelizacji i duchowości. Pomysłodawca wielu nowych form ewangelizacji np.: Mobilny Konfesjonał, Ewangelia na Dachach czy też Biblioteka dla zmarłych i innych. Przez całe lata związany z organizacją rekolekcji na stadionie PGE Narodowy – gromadzących tysiące osób. Pasjonat Ewangelizacji, podróży i różnych dyscyplin sportowych.
Magdalena Plucner
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Plucner
Założycielka Akademii Rozwoju Talentów działającej w wielu krajach. Teolog, muzyk, autorka kilkunastu książek i wielu artykułów z tematyki życia duchowego i formacji. Kompozytor muzyki religijnej od lat zaangażowana kształcenie ludzi w uwielbieniu Boga. Organizatorka dużych wydarzeń na stadionie PGE Narodowym. Prywatnie pasjonatka Pisma św., podróży, jazdy na nartach i skuterach.
Magdalena Halak
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Halak
Teolog, przez wiele lat pracująca w szkole i wychowująca młodzież. Obecnie zaangażowana, pomaga w odkrywaniu innym życiowej misji (m.in. przez Kompas Kariery). Prowadzi doradztwo i poradnictwo w ramach formacji w Akademii Rozwoju Talentów. Koordynuje kursy w Szkole Nowej Ewangelizacji, zaangażowana w głoszenie i ewangelizację na rekolekcjach i misjach.
Jakub Bartkowiak
misjonarz, ewangelizator, formatorJakub Bartkowiak
Z wykształcenia muzyk i teolog. Kompozytor i autor wielu pieśni i piosenek. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla chórów i zespołów. Inspiruje i pomaga odkrywać talenty prowadząc zajęcia m.in. w Akademii Rozwoju Talentów. Pasjonat gry na instrumentach – szczególnie na pianinie. W Internecie prowadzi ewangelizację na własnym kanale oraz na SMS Z NIEBA TV.
Magdalena Grajewska
misjonarka, ewangelizatorka, formatorkaMagdalena Grajewska
Księgowa i teolog w jednej osobie. Zaangażowana od lat w duszpasterstwa specjalistyczne. Lider wspólnoty św. Pawła w Koszalinie. W Akademii Rozwoju Talentów m.in. szkoli ludzi w zarządzaniu finansami wg etyki katolickiej prowadząc Biblijne kursy Finansowe, pomaga ludziom w odkrywaniu misji poprzez Kompas Kariery. Przez lata związana z Ruchem Światło – Życie, formacją dzieci i młodzieży. Pasjonatka książek o różnej tematyce – zarówno czyta, jak i szkoli się w zawodzie korektora.
Joanna i Jakub Kopczyńscy
misjonarze, ewangelizatorzy, formatorzyJoanna i Jakub Kopczyńscy
Jedyne małżeństwo posługujące wspólnie we wspólnocie misyjnej i rekolekcyjnej. Prowadzą dodatkowo formację małżeństw m.in. w Akademii Rozwoju Talentów dzieląc się swoim 18 – letnim stażem sakramentu małżeństwa. Dwójka dzieci czasem uczestniczy w misjach. Małżonkowie oprócz prowadzenia innych do Boga – posługują muzycznie grając na instrumentach. Prowadzą także firmę odzieżową. Pasjonaci podróży, czasem zamieniają dom stacjonarny na dom na kołkach i ruszają w świat.

Formularz zapisów

Formularz zgłoszeniowy na Kurs Maria Magdalena

Wpisz imię
Wpisz nazwisko
Wpisz prawidłowy adres email.
Wpisz numer telefonu kontaktowego.
Wpisz adres zamieszkania
Jaka jest Twoja ulubiona żeńska postać biblijna?
Czy jesteś we wspólnocie?
Podaj nazwę i miasto Twojej wspólnoty.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana.
Akceptacja Polityki Prywatności jest wymagana.

Kontakt

 • tel.: (+48) 533-067-978

 • email: sekretariat@rozwijajtalenty.pl

Wsparcie / darowizny

Search