fbpx

wezwane
na gody baranka

Rekolekcje dla kobiet
w akademii Rozwoju Talentów

WEZWANE na gody baranka

Image
Rekoleckcje dla Kobiet
Z akademii Rozwoju Talentów

Kochana moja Siostro

Pragnę powitać Cię z całego serca. Nie dane mi spotkać się z Tobą osobiście. Mam nadzieję, że poprzez ten list, chociaż w małym stopniu mogę przelać do Twego serca to, co noszę w swoim. Kilka lat temu pojawiła się w nim myśl o zorganizowaniu rekolekcji dla kobiet z Akademii. Oczyma wyobraźni widziałam jak razem się modlimy, jak dzielimy się tym wszystkim czym żyjemy, co jest naszą radością i troską jak również uczymy się patrzeć na nasze życie z perspektywy Bożej. Na szczęście marzenia udało się zrealizować. Dwa lata temu kilkadziesiąt kobiet przeżyło kurs Maria Magdalena, co owocuje tym, że jest on prowadzony w różnych miejscach Polski i świata przez kobiety z ART dla innych kobiet. Rok temu odbył się kurs Zuzanna, gdzie zebrało się 170 kobiet. Było nas tak dużo, ale radość ze spotkania tak ogromna, że rekompensowała wszelkie niedogodności. Ten kurs również jest propozycją dla kobiet, które w historii biblijnej Zuzanny, odkrywają swoją ścieżkę życia.

W tym roku termin naszych rekolekcji to 4-7 kwietnia 2024 r. Na prośbę uczestniczek poprzednich edycji wydłużamy czas naszych duchowych ćwiczeń o jeden dzień, ponieważ wyraźnie wybrzmiała taka potrzeba.

Teraz oferta tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zacznę od strony czysto ludzkiej, która zachęca możliwościami. Po pierwsze miejsce - Mielno. Morze oddalone jest od ośrodka około 100m a po drugiej stronie obiektu znajduje się jezioro Jamno. Poza pięknymi pokojami z aneksem kuchennym, do naszej dyspozycji jest również siłownia, basen, sauna, rowery. Zapewniam, że program rekolekcji będzie tak ułożony, by z tych wszelkich udogodnień móc korzystać. Ośrodek dysponuje zaledwie 180 miejscami, a chętnych kobiet z Akademii jest około 700. Dlatego bardzo proszę czuj się zaproszona, ale też jednocześnie przemyśl swoją decyzję, by jeśli jesteś niepewna czy będziesz w nich uczestniczyć, nie zajmować miejsca innym kobietom.

Teraz strona duchowa. Temat naszych rekolekcji brzmi:

Wezwane na Gody Baranka

Z pewnością już wiele razy czytałaś historię panien głupich i mądrych lub inaczej nieroztropnych i roztropnych. Oczywiste jest, że pragniemy być w tej wspaniałej piątce, która ma wszelkie cechy określające mądrą kobietę. Jednak wiemy jak wygląda codzienność i zdarza sie, że w rzeczywistości nasze życie przeczy temu, że w naszych decyzjach, wyborach jesteśmy mądre, roztropne i przygotowane na przyjście Oblubieńca Chrystusa. Na tych rekolekcjach będziemy odkrywać Bożą mądrość, jak nie dopuścić do tego, by zabrakło nam oliwy, niezależnie od długości oczekiwania na Oblubieńca, tak by wejść z radością na Gody Baranka.

Rekolekcje poprowadzą kobiety z ART, posługę duchową podejmie o. Edward Sobolewski. Zapraszamy również ks. Rafała Jarosiewicza Duszpasterza Akademii.

Zapraszając Cię na rekolekcje, modlę się za Ciebie dziękując za Twoje życie, za to, że masz otwarte serce i przeczytałaś ten list - liczę, że się spotkamy.

Magdalena Plucner

Termin

4-7 kwietnia 2024

Rozpoczęcie:
4 kwietnia (czwartek) godz. 15:00
rejestracja w pokojach od godz. 14:00

Zakończenie obiadem (godz. 14:00) w niedzielę 7 kwietnia

Lokalizacja

Mielno Holiday Apartments
Generała Stanisława Maczka 34
76-032 Unieście

Zapisy do 20 lutego 2024

  • Zapisy możliwe są przez formularz (niżej na tej stronie).

  • Ilość miejsc jest ograniczona.

  • O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Rezygnacja z rekolekcji z całkowitym zwrotem kosztów możliwa jest do 20 lutego. Dlatego warto zapisać się wcześniej i tym samym zarezerwować sobie miejsce, które w razie niemożliwości przyjechania można zwolnić uzyskując pełny zwrot wpłaconej kwoty.

Koszty

rekolekcje z noclegami w pokoju 4-osobowym - 890 zł
rekolekcje z noclegami w pokoju 3-osobowym - 930 zł
rekolekcje z noclegami w pokoju 2-osobowym - 1020 zł
rekolekcje z noclegami w pokoju 1-osobowym - 1350 zł


Termin płatności 10 dni. Jeśli ten termin jest dla Ciebie za krótki, zapisz się przez formularz i napisz do nas email z prośba o wydłużenie. Dzięki temu zarezerwujesz sobie miejsce bez ryzyka, że zabraknie miejsc.

Kontakt

  • tel.: (+48) 533-067-978

  • email: sekretariat@rozwijajtalenty.pl

Wsparcie / darowizny

Search